1.4. Gdzie prowadzona jest modlitwa 5 kluczy?

Z modelu modlitwy 5 kluczy korzysta wiele wspólnot w całej Polsce i na świecie, czasami na zasadzie doraźnej, a czasami w formie stałej posługi. Natomiast miejscami dedykowanymi wyłącznie do tej posługi w Polsce są Domy Miłosierdzia. Adresy wszystkich Domów Miłosierdzia w Polsce można znaleźć na stronie dom.jezuici.pl.

Należą one do Przymierza Domów Miłosierdzia “Serce Ojca”, którego zadaniem jest troska o to, by posługa uwolnienia była podejmowana przez osoby odpowiednio do tego przygotowane, oraz dbałość o prawidłowe i jednolite stosowanie modelu 5 kluczy zgodnie z wytycznymi Komisji Doktrynalnej Międzynarodowych Służb Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej (ICCRS) opracowanymi na podstawie wskazówek otrzymanych od Kongregacji Nauki Wiary w Watykanie.

Na świecie modlitwa 5 kluczy prowadzona jest przez miejsca posługi należące do sieci Unbound Network stworzonej przez Heart of the Father Ministries, diakonię założoną przez Neala Lozano i dedykowaną do posługi uwolnienia.

Unbound Network obejmuje obecnie miejsca posługi w Anglii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Ghanie, Irlandii, Kanadzie, Polsce, Szkocji, Tanzanii, Ugandzie, USA oraz we Włoszech. Wszystkie adresy można znaleźć na stronie heartofthefather.com

Bibliografia:

  1. Materiały formacyjne i statutowe Przymierza Domów Miłosierdzia w Polsce
  2. https://www.heartofthefather.com/prayer/find-a-prayer-team/